8 August 2013

Fashion Democracy Summer

Poproszono mnie o opublikowanie informacji dotyczących modowego festiwalu Fashion Democracy Summer. Całkiem fajny pomysł na spędzenie najbliższej soboty. Zapowiada się całkiem interesująco i myślę, że nawet nie wydając góry pieniędzy na nowe wyposażenie szafy można spędzić ciekawie czas podpatrując jakieś pomysły i szukając inspiracji.
No i nie ukrywam, że perspektywa kilku godzin w klimatyzowanej galerii jest jak dla mnie pokusą nie do odparcia;). 


Cykl letnich imprez Pop Up Shop w festiwalowych miastach Polski.
Weekendowe FASHION DEMOCRACY SUMMER, w Centrach Handlowych.Ponad 30 młodych projektantów zaprezentuje swoje unikalne kolekcje ubrań w centrum handlowym Galeria Kazimierz podczas modowego wydarzenia Fashion Democracy Summer, które odbędzie się 10  sierpnia. Projektanci pomogą także stworzyć odwiedzającym wyjątkowe i niepowtarzalne stylizacje, dzięki którym ulice Krakowa będą przypominały światowe stolice mody.  
 
To już 9 edycja Fashion Democracy, które tym razem odwiedza wybrane polskie miasta podczas dużych letnich festiwali muzycznych. Podczas Fashion Democracy osoby odwiedzające centrum handlowe będą miały możliwość uczestniczenia w licznych atrakcjach, ale przede wszystkim będą miały okazję wzbogacić swoją garderobę o unikatowe i najmodniejsze w tym sezonie ubrania oraz dodatki polskich projektantów.

- Wszyscy projektanci prezentują różne style, często całkiem różne od siebie – zaznacza Julia Szyńska z biura organizatora FD. - Ciężko jest scharakteryzować wszystkie kolekcje, ponieważ są to głównie nowatorskie rozwiązania, których nie spotkamy podczas zakupów w sklepach sieciowych. Wiele z ubrań, które będziemy mogli zobaczyć i kupić w Galerii Kazimierz to unikaty, które zostały uszyte jako limitowane serie. W naszym zestawieniu przeważają projektanci kolekcji ulicznych, których kolekcje możemy założyć do pracy lub szkoły. Skierowane są przede wszystkim dla osób w wieku 15-30 lat. Zapraszamy także do współpracy projektantów, którzy nie zapominają o młodych mamach i kobietach dojrzałych. Na pewno będzie bardzo różnorodnie i każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Podczas Fashion Democracy będą wystawione głównie kolekcje letnie, ze względu na trwający sezon wakacyjny. Niektórzy projektanci zaprezentują premierowo także pierwsze ubrania ze swoich kolekcji jesiennych. Poza strefą showroom, w której klienci będą mieli okazję dokonać zakupów z najnowszych kolekcji polskich projektantów, będzie można odwiedzić także strefę „Beauty”.  W tej strefie wszystkie kobiety będą mogły oddać się w ręce profesjonalnych makijażystek u których mogą liczyć na  fachowe porady. Biorąc pod uwagę klimat jaki będzie w tym dniu panował w centrum, gwarantujemy że każda kobieta poczuje się jak zawodowa modelka.

Jednocześnie pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia Fashion Democracy w dniu 10 sierpnia w Krakowskiej Galerii Kazimierz w godzinach 10.00- 22.00


Więcej informacji :
Strona internetowa: http://www.fashiondemocracy.pl/

Harmonogram
6 lipca Toruń – GALERIA PLAZA
20- 21 lipca  – MAGNOLIA PARK
3 sierpnia Katowice – 3 STAWY
10 sierpnia Kraków – GALERIA KAZIMIERZ
24 i 25  sierpnia Gdańsk- GALERIA BAŁTYCKA
7 września Warszawa-  CENTRUM HANDLOWE PROMENADA
  29 września Warszawa – CENTRUM HANDLOWE BLUE CITY

1 comment:

  1. Świetny post i blog, super się prezentujesz:)
    Obserwujemy i lubimy się na FB?
    Pozdrawiam Serdecznie
    http://zocha-fashion.blogspot.com/

    ReplyDelete