28 January 2013

Cher Lloyd


Muszę przyznać, że zazwyczaj trudno mi pisać długie notki i często liczę na całkowitą wymowność moich zdjęć, ale są takie momenty, kiedy nie ma mowy o braku porządnego wstępu. I tak właśnie tym razem postanowiłam wysilić się na coś nieco dłuższego. 
Kilka dni temu trafiłam na YouTubie na filmik z brytyjskiego X-factor. Zobaczyłam pierwszy raz Cher Lloyd. Potem znalazłam jej teledyski, kolorowe i pełne energii, i tak zobaczyłam ją po raz drugi, trzeci i dwudziesty:). No i ogarnęła mnie ta dziwna faza, kiedy nie potrafię tak do końca określić dlaczego, ale wciąż mi mało! Jej barwa głosu, akcent, nietypowa uroda, ruchy i styl porwały mnie do tego stopnia, że utknęłam w Google grafice na kilka ostatnich dni. No i wygrzebałam z otchłani internetu esencję jej fantastycznego stylu! Cóż mogę więcej dodać...? Sami popatrzcie, jest świetna!
 ***
I have to admit that it's usually hard for me to write long notes and mostly I just count on my pictures to be telling, but there are moments when there is no way to omit a solid introduction. And so this time I decided to make an effort and write something a little longer.
A few days ago I came upon a clip from the British X-Factor on YouTube. I saw Cher Lloyd for the first time. Then I found her videos, so colourful and full of energy, and so I saw her for the second, the third and the twentieth time:). And I was overtaken for this strange feeling when I'm not fully able to explain why, but I still crave for more! Her timbre, accent, unusual charm, moves and her style gripped me so hard, that I got stuck in Google images for the past few days. And, from the Internet abyss, I dug out the essence of her amazing style! What else can I say...? See for yourself, she is sooo great!11 comments:

 1. lovely blog!

  www.fashionshores.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. LOVE her style - amazing
  x the cookies
  xx
  much LVE
  samecookiesdifferent.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. ma super styl i jest sliczna :)

  http://lovemyselfinblack.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. nawet nie sądziłam, że ją kojarzę, a jednak znam ostatnią piosenkę :) niesamowita dziewczyna :)

  ReplyDelete
 5. Uwielbiam taki niegrzeczny look, i sama go trochę testuję właśnie, heh. Kocham pokazane tu bomber jackets. Pozdrawiam, kA.

  ReplyDelete
 6. uwielbiam! :)))

  jeśli lubisz buty, zapraszam na : www.czasnabuty-blog.blogspot.com :)

  Pozdrawiam!.

  Dodaję do obserwowanych. :)

  ReplyDelete
 7. obserwuję i będę wpadać, bo zapowiada się ciekawie. Zapraszam też do mnie i zachęcam do polubienia strony na fb, niedługo będą tam konkursy i rozdania ;)

  ReplyDelete
 8. She's beautiful

  Http://Fashioneiric.Blogspot.Com

  Coline !

  ReplyDelete